Gmina Raszków: Przed nami weekend pełen świątecznych atrakcji

W najbliższy weekend na terenie gminy Raszków odbędzie się kilka wydarzeń nawiązujących do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Raszkowie i zespół wokalny „Trema” pod kierunkiem Natalii Wróbel – Michaś zapraszają na koncert świąteczny w sobotę, 14 grudnia o godzinie 19.00 do sali widowiskowej M-GOK przy ulicy Koźmińskiej. Poprowadzą go Agnieszka Matjasik i Przemysław Glinka, a wstęp jest wolny.

Dzień później, 15 grudnia o godzinie 16.00 M-GOK zaprasza z kolei na kabarecik dla dzieci zatytułowany „Czy ktoś widział Mikołaja?”. Organizatorzy zapowiadają wspaniałą zabawę oraz słodycze dla najmłodszych. Bezpłatne bilety można odbierać w M-GOK (rezerwacje pod numerem 62 734 33 13).

Zespół Szkół im. Orła Białego w Korytach organizuje 15 grudnia w godzinach 7.00-12.30 Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na placu przy kościele św. Mikołaja czekać będą stoiska z ozdobami świątecznymi, rękodziełem, domowymi smakołykami oraz swojskimi wyrobami. Od godziny 10.00 w szkole odbywać się będzie rodzinna sesja świąteczna.